Новини

Об'єднуємо Україну від кордону до кордону! Провели другий форум "Україна 603.7", на Закарпатті

Об’єднуємо Україну “від кордону до кордону” не лише фізично.

Так, в рамках форуму “Україна 603.7” провели вже другу сесію панельних дискусій, обговорень, діалогу, пошуку рішень та варіантів їхнього прикладного втілення - на Закарпатті, в Ужгороді.

Майже 2 доби прямували сюди із іншого “кордону”  - сонячного Маріуполя.

Єднаємо країну смислово, наповнюємо спільними питаннями, сенсами.

Наразі в центрі уваги - безпекові питання. Серед яких ми розмежували окремо безпеку військову, економічну, енергетичну, інформаційну, відносини міжетнічних меншин.Резюмуючи, зазначу:

✅кордони країни захищаються щодня, щохвилини, та викликів стає більше; Захід України не менше за Схід потребує технічного переоснащення та переозброєння, а кожен із нас - ще більшої свідомості та непохитності в людяних аспектах та аспектах віри в працівників, котрі нас боронять та захищають;

✅Закарпаття - багатий на природні ресурси край, є потенціал розвивати сонячну енергетику, є потенціал та можливості у сфері виробництва водню, експорту його на інші ринки;

✅маємо виклики в сфері інфраструктури, але разом із тим - готуємо, розвиваємо варіанти рішень та крок за кроком починаємо впроваджувати їх в реалії: вантажний аеропорт в Мукачеві, розширення пропускної здатності шляхів через перевали і розширення мережі пунктів пропуску через державний кордон;

✅кожен із представників національних меншин, що проживає на території України, є її громадянином - також має почуватися в безпеці, і над цим також ведеться активна робота. Зокрема, на законодавчому рівні скоро має бути схвалено закон, який гарантуватиме угорцям, ромам, полякам, полякам, словакам, євреям, кримським татарам їхні мовні та культурні права.

✅І, звісно, питання не лише Заходу України, але саме тут особливо болісне - питання українців, що виїздять на заробітки, що шукають кращого життя. Для його вирішення Закарпаття має всі можливості - чудове географічне місцерозташування, природу, ресурси, своєрідну культуру, все це може бути використано для залучення інвестиції й в цей край, для його розвитку та побудови місця, в котре приїздять, а не котре лишають.


🎯Дуже хочеться виділити окремо - молодь Закарпаття. Саме цей кластер - показник майбутнього регіону, його успіх, процвітання та розкриття потенціалу.

В рамках нашого форуму саме із молоддю Закарпаття ми провели брейншторм-сесію; розглянули питання регіонального працевлаштування, громадських можливостей, освітніх перспектив!

Хочеться вірити, що всі заряджені лише на успіх, на злагоджену роботу на благо регіону та, в загальному - на рух вперед!
Made on
Tilda