Biography

Біографія. Єлизавета Ясько.

Перша українка,  яка закінчила Блаватнік Школу Державного Управління в університеті Оксфорду (Blavatnik School of Government, University of Oxford).

Засновниця культурної ініціативи «Yellow Blue Strategy», яка займається культурно-освітніми проектами в Україні та створенням документальних фільмів у співробітництві з британською компанією Clover Films, яка має престижні премії Еммі.

Проекти включають у себе виробництво документальних серій про Україну, пострадянський світ та Крим для іноземних глядачів, та заплановані для світового перегляду на 2019 рік. У грудні 2018 фільм “Крим. Брудний Секрет Росії” мав премє’ру на телеканалі Aljazeera.

Під час року навчання  в Оксфорді, була президентом української спільноти університету Оксфорду, де за рік провела рекордну кількість івентів, присвячених Україні.  Влітку 2017 року працювала в Міністерстві по питаннях діджиталізації , культури медіа та спорту Великої Британії (Department of Digital, Culture, Media and Sports) над полісі рекомендацією по темі:  “Покращення можливостей доступу вразливих верств населення до музичної освіти в Великій Британії”.

До Оксфорду працювала в CFC Consulting, Українському кризовому медіа центрі, в команді стратегічних комунікацій Адміністрації Президента України. Під час роботи була виконавчим директором музичної кампанії “Свідок” (присвяченій 75ти річчю трагедії Бабиного Яру), яка принесла першу для України нагороду Канського Лева; промо кампанії України в Нідерландах “Хоп Недерланд Хоп”, а також координувала мульти-медіа проект ‘UN Hundred’, презентований главам держав українською делегацією під час Генеральної Ассамблеї ООН в Нью Йорку.

Має ступінь магістра та бакалавра політології - закінчила з відзнакою філософський факультет КНУ імені Т. Г. Шевченка. Проходила стажування в Верховній Раді України.


Є членом швейцарської миротворчої ініціативи Caux Initiative of Change та є співорганізатором конференції Caux Dialogue on Land and Security. Стипендіатка програм Всесвітні Студії, Seed Grant, Завтра.UA, Caux Scholar Program Initiative of Change, Clinton Global Initiative University, European Forum Alpbach.

Comments

Popular posts from this blog

Рік в Оксфорді. Історія першої українки школи державного управління Оксфорду

Foreword from Oxford

Висит груша и нельзя скушать or Philosophy of Pear Tree.